Visoka tehnička škola strukovnih studija

Treći susret učenika srednjo-tehničkih škola Vojvodine

Visoka tehnička škola strukovnih studija  u Subotici, uz podršku Generalnog konzulata Mađarske u Subotici, objavljuje Treći susret učenika srednjo-tehničkih škola Vojvodine.

Za učešće na Susretu srednjoškolci, uz pomoć svojih nastavnika-mentora, treba da kreiraju jedan virtualni ili stvarni proizvod, čiji smisao, vrednost, odnosno moguću korisnost moraju prikazati. Novi proizvod ili idejni projekat mora da ima tehnički karakter, znači mora da zadire u oblast mašinstva, elektrotehnike, informatike i/ili mehatronike. Susretu mogu prisustvovati pojedinci odnosno maksimalno dvočlane ekipe.

Treći susret srednjoškolaca tehničkih škola Vojvodine će se održati u prostorijama Visoke tehničke škole strukovnih studija u Subotici, Marka Oreškovića 16.

Dan susreta je: 29. maj 2019. godine.

Rok za prijavu je 20. maj 2019. godine. Priloženi Prijavni list slati na adresu nimre@vts.su.ac.rs,
sa naznakom
–    Prijava na Susret srednjoškolaca –