HATÁROZAT A MUNKAIDŐRŐL A VÉSZHELYZET ALATT

A vészhelyzetről szóló, 2020. március 16-án hatályba lépett határozat alapján, a rendkívüli állapot bevezetéséről szóló határozaton alapuló intézkedések visszavonásáig a minimális munkafolyamat biztosítása érdekében a következő döntést hozom:

2020. március 17-től valamennyi alkalmazott munkaideje hétfőtől péntekig, 07: 30–14: 30 között van. Azok a munkavállalók, akik az igazgató írásbeli végzése alapján részben vagy egészben otthonról dolgoznak, illetve azok az alkalmazottak, akik más munkaidőben dolgoznak, kötelesek telefonon vagy e-mailben rendelkezésre állni munkaidejük alatt (az e-mailben megküldött kérésre választ kell adni legkésőbb 24 órán belül). Az érvényes telefonszámok és e-mail címek elérhetők a nyomtatott telefonkönyvben. A munkavállalók kötelesek ellenőrizni a telefonkönyvben található információkat és 2020.03.17-ig. 12 óráig az esetleges változásokról kötelesek tájékoztatni az iskola portását.

Igor Fürstner, direktor - igazgató