ОДЛУКА О РАДНОМ ВРЕМЕНУ ЗА ВРЕМЕ ВАНРЕДНОГ СТАЊА

На основу Одлуке о увођењу ванредног стања, која је ступила на снагу 16. марта 2020. године, од 17.03.2020. године, па до опозива мера на основу Одлуке о увођењу ванредног стања, ради обезбеђивања минимума радног процес доносим следећу одлуку:

Радно време за све запослене је од понедељка до петка, од 07:30 до 14:30 часова. Запослени који по писменом налогу директора школе, делимично или у потпуности раде од куће, односно раде по другом радном времену, дужни су да буду за време радног времена доступни телефонски, односно путем е-маила (одговор на захтев упућен е-маилом мора се доставити у року не дужем од 24 сата). Важећи су телефонски бројеви и е-маил адресе доступне у телефонском именику. Запослени су дужни да провере податке и да до 17.03.2020. године до 12 сати о евентуалним променама података обавесте портира Школе.

Управа Школе: директор, помоћници директора, секретар и шеф рачуноводства, морају бити доступни и на располагању у сваком тренутку.

Игор Ф&уумл;рстнер, директор - игазгат&оацуте;