HTEC Idea Marathon

Március folyamán a HTEC Group rendezvénysorozatot szervez, amelynek középpontjában a nők, az előttük álló kihívások állnak, valamint az a kérdés, hogy a legmodernebb technológiák hogyan formálják a valóságukat.

Az esemény központi eleme a március 15-én délután 16 órától megrendezésre kerülő "Hack the Gender Gap: AI for All" panelbeszélgetés lesz, amelyen a technológiai iparágban nagy tapasztalattal rendelkező női vezetők vesznek részt, valamint a HTEC Idea Marathon, amely szintén március 15-én indul, és 42 órás lesz.

Szeretettel meghívunk minden diáklányt, hogy jelentkezzen a HTEC Idea Marathon eseményre, és éljen ezzel a kivételes lehetőséggel, hogy tanuljon, fejlődjön és értékes gyakorlati tudásra tegyen szert női kollégáinktól, a HTEC tapasztalt szakembereitől, valamint a technológiai iparág nemzetközi vezetőitől.

A hackathonon való részvételhez a diáklányok ezen a LINKen regisztrálhatnak, a panelbeszélgetésre pedig az alábbi LINKen keresztül tud regisztrálni minden érdeklődő.

Invitation letter