ХТЕЦ Идеа Маратхон

ХТЕЦ Гроуп током марта организује серију догађаја са фокусом на жене, изазове са којима се суочавају и питања како најсавременије технологије обликују њихову реалност.

Централни догађају биће панел дискусија „Хацк тхе Гендер Гап: АИ фор Алл&рдqуо;, која ће бити одржана 15. марта од 16 часова, и у којој ће учествовати лидерке са великим искуством у тецх индустрији, као и ХТЕЦ Идеа Маратхон, који почиње истог дана и трајаће 42 сата.

Позивамо све студенткиње да се пријаве за ХТЕЦ Идеа Маратхон и искористе ову изузетну прилику за учење, развој и стицање драгоцених практичних знања кроз интеракцију са нашим колегиницама, искусним професионалцима из ХТЕЦ-а, као и међународним лидеркама из тецх индустрије.

За учешће у хакатону студенткиње могу да се пријаве пријавити путем овог линка, а такође, позивамо све заинтересоване и да се пријаве за панел дискусију на следећем линку.

Инвитатион леттер