Kárpát-medencei Egyetemek Kupája

Idén 10. alkalommal került megrendezésre Budapesten a Kárpát-medencei Egyetemek Kupája, melyen a szabadkai Magyar Tannyelvű Tanítóképző Kar és a Műszaki Szakfőiskola közös csapattal vett részt. A mi iskolánkból öten szerepeltek a csapatba, név szerint Jánosi Tamás, Csepella Árpád, Majoros Norbert, Zabos Flórián és Kiss Antonió. A tornára több országból érkeztek résztvevők. A tornán öt sportág szerepelt, futsal, kosárlabda, röplabda és először asztalitenisz és e-sport (Fifa19). A hallgatóink részt vettek a Sport trendek a Kárpát-medencében konferencián, ahol sok érdekes előadást hallgathattak meg, kipróbálhatták a Teqball nevű sportot, és sok mást is. Elmondásuk szerint tökéletes volt a hangulat, és egy szuper élménnyel gazdagodtak.