Visoka tehnička škola strukovnih studija

KEK takmičenje

Ove godine u Budimpešti održano je 10. KEK takmičenje (Kup fakulteta Karpatskog basena), na kojem je učestvovala zajednička ekipa naše Škole i Učiteljskog fakulteta iz Subotice. Iz naše Škole članovi ekipe su bili: Tamaš Janoši, Arpad Čepela, Norbert Majoroš, Florian Zaboš i Antonio Kiš. Na takmičenju koje se sastojalo iz pet disciplina (futsal, košarka, odbojka, stoni tenis i e-sport Fifa19) bilo je ekipa iz više država. Pored takmičenja naši studenti su prisustvovali i konferenciji Trendovi u sportu gde su pored niza zanimljivih predavanja imali mogućnost da se upoznaju i isprobaju Teqball sport kao i druge zanimljive stvari. Prema rečima studenata cela manifestacija je bila na visokom nivou, atmosfera među njima je bila odlična i ono što je najvažnije da su postali bogatiji za još jedno životno iskustvo.