КЕК такмичење

Ове године у Будимпешти одржано је 10. КЕК такмичење (Куп факултета Карпатског басена), на којем је учествовала заједничка екипа наше Школе и Учитељског факултета из Суботице. Из наше Школе чланови екипе су били: Тамаш Јаноши, Арпад Чепела, Норберт Мајорош, Флориан Забош и Антонио Киш. На такмичењу које се састојало из пет дисциплина (футсал, кошарка, одбојка, стони тенис и е-спорт Фифа19) било је екипа из више држава. Поред такмичења наши студенти су присуствовали и конференцији Трендови у спорту где су поред низа занимљивих предавања имали могућност да се упознају и испробају Теqбалл спорт као и друге занимљиве ствари. Према речима студената цела манифестација је била на високом нивоу, атмосфера међу њима је била одлична и оно што је најважније да су постали богатији за још једно животно искуство.