Makovecz cserediák program

A Szabadkai Műszaki Szakfőiskola másodéves menedzsment szakos hallgatói 2022. május 23.-tól 2022. június 3.-ig részt vettek a Makovecz cserediák programon. A diákok a bajai Eötvös József Főiskolára látogattak. A diákokat nagy szeretettel fogadta Pajrok Andor nemzetközi kapcsolatokért felelős koordinátor. Különböző programok tarkították az ott eltöltött időt. Több érdekes szakmai előadást hallgathattak a diákok, emellett megcsodálhatták az iskola gazdag könyvtárát. Programok közé tartozott Baja város és annak kulturális pontjainak megtekintése. Valamint lehetőségük volt meglátogatni a “Pörbölyi Titán” nevezetű hatalmas fát, amely Baja egyik legjelentősebb turisztikai látványossága. A cserediák program utolsó napján sportnapot rendezett a főiskola, melynek keretein belül más közép- és főiskolákkal játszhattak vegyes csoportban a hallgatók röplabdát. A diákok elszállásolása a Beszédes József kollégiumban történt meg, amely a Sugovica partján helyezkedik el. “Ez egy igazi csapatépítő élmény volt, felejthetetlen és szórakoztató. Pont ez hiányzott a mi kis csapatunknak.”-monda Keresztes Valentina a visszatérés után.

Balról jobbra: keresztes Valentina, Fodor Mihály, Bálint Petra, Varga Dominik, Ábrahám Zoltán, Szajler Adrián, Herédi Egon, Szabó Szabados Ádám, Bata Virág, Göncöl Dániel, Pajrok Andor
Középen: Kiskomáromi Zsombor