nyári iskola

Az első 5 nap alatt különböző programnyelvekkel, operációs rendszerekkel ismerkedtünk meg. Hétfőtől péntekig a legmodernebb felszereltségű gépeken és szakemberek segítségével bővítettük tudásunkat. Csütörtökön évzáró bankett volt, a dékán úr és rektor köszöntőjével, pénteken pedig a diploma osztás, ahol megkaptuk a megérdemelt 2 kredit pontot. A tanulás mellet bőven jutott idő szórakozásra is, sok lehetőségünk volt. A hétvégén egy fantasztikus kirándulással és különböző eseményekkel zártuk a Budapesten töltött időnket.

22. Kandó Kálmán Villamosmérnöki Nyári Egyetem, Budapest, 2011. július 8 – 18.

Az Óbudai Egyetem által szervezett programokon az idén öt gépész és villamosságtan hallgató vett részt,a Szabadkai Műszaki Szakfőiskola képviseletében. A hallgatók egész héten előadásokon vettek részt,amelyek néhány kivétellel szakmai vonatkozásban zajlottak,ezen felül ellátogathattak az Budapesti Elektromos Művekbe, továbbá a Nemzetközi Média és Hírközlési Hivatalba,ahol a hallgatók gyakorlati tapasztalatokat is szerezhettek az ott dolgozók munkájával,és feladataival kapcsolatban. Ezen tevékenységek mellett a szórakozás is biztosítva volt, különböző szabadidős programok által mint például go-kartozás, vidámpark, és hasonlók. Végeredményként elmondható, hogy a hallgatók számos élménnyel térhettek haza, valamint egy oklevéllel, mely az ott tartózkodásukat igazolja.

A képek itt tekinthetők meg.