летња скола

На летњем семинару смо се упознали са више операционих система и програмских језика. Од понедељка до петка смо усавршавали знање на савременим компјутерима и уз помоћ признатих стручњака из Мађарске. На наше изненађење, у четвтак су нам приредили банкет по завршетку семинара, и ту су нас поздравили Декан и Ректор Универзитета. У петак смо добили дипломе и по два кредитна бода (ЕЦТС) које смо и заслужили. Поред учења, остало нам је доста времена за забаву. На крају недеље су нас одвели на фантастичан излет где је било јако забавно и динамично, и тако смо завршили летњу школу у Будимпешти.

22. електротехничка летња школа, Обуда Универзитет, Будимпешта, 8 &ндасх; 18. јул 2011.

У овом програму, учествовало је пет студената Високе техничке школе у Суботици. Студенти су током недеље ишли на предавања, која су осим неколико изузетка била стручна предавања. Осим тога, студенти су могли отићи у Националну агенције за медије и комуникацију и у једну од будимпештанских електрана, где су стекли практична искуства о пословима и задацима тамошњих радника. Осим ових могућности студенти су могли и да се забављају на различитим рекреативним програмима као на пример го-карт, забавни парк и сличне ствари. За крај се може рећи да су се студенти вратили кући са много доживљаја и са дипломом која потврђује њихов рад и присуство.

Слике можете видети овде