Sikeresen végződött a Vajdasági Műszaki Középiskolások második Vetélkedője

Iskolánk helyiségeiben, 34 becsei, adai, magyarkanizsai és szabadkai középiskolás diák, valamint konzulenseik részvételével, sikeresen megtartottuk rendezvényünket. Külön örömünkre szolgált, hogy megtisztelt bennünket jelenlétével a becsei Műszaki Iskola igazgatónője: Svetlana Tašković, és a szabadkai Ivan Sarić Műszaki Iskola igazgatóhelyetese: Emil Peić. Vetélkedőnk célja az idei évben sem változott: Iskolánk bemutatása mellett, lehetőséget biztosítani a résztvevő középiskolás diákok és konzulenseik találkoztatásához. Az előző évi, első vetélkedőnkhöz képest, a bejelentett munkák száma közel megkétszereződött, ami erőfeszítésünk létjogosultságát bizonyítja a műszaki középiskolások önkifejezéséhez szükséges tér biztosítása kapcsán. Eltökélt célunk, hogy kitartsunk e törekvésünkben az elkövetkezőkben is. Külön hálával és köszönettel tartozunk az önzetlen segítségért, valamint rendezvényünk sikeres megvalósításához nyújtott anyagi és eszközbeli támogatásért támogatóinknak: Magyarország Szabadkai Főkonzulátusának, a Magyar Nemzeti Tanácsnak, a Masterplast és Biromarket Vállalatoknak.Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. támogatásával valósult meg.