Успешно завршен Други сусрет ученика средњих техничких школа Војводине

У просторијама наше Школе, уз присуство 34 средњошколаца из Бечеја, Аде, Кањиже и Суботице, у пратњи својих ментора, као и директорице Техничке школе из Бечеја, госпође Светлане Ташковић и помоћника директора Техничке школе „Иван Сарић“ из Суботице, господина Емила Пеића, одржан је Други сусрет ученика средњих техничких школа Војводине. Циљ овог сусрета је била промоција наше Школе, као и стварање простора за дружење средњошколцима и колегама из Средњих школа учесника. У односу на претходни, први сусрет, број пријављених радова се скоро удвостручио, што указује на оправданост улагања напора и труда у циљу стварања могућности презентације идеја наших средњошколаца. На томе ћемо радити и у наредном периоду. Посебно се захваљујемо нашим спонзорима: Генералном конзулату Мађарске у Суботици, Националном савету мађарске националне мањине, Корпорацији Мастерпласт и фирми Биромаркет на помоћи у организовању и финансирању наше манифестације. Ово такмичење је омогућено уз подршку Бетхлен Г&аацуте;бор Алапкезелő Зрт.