Visoka tehnička škola strukovnih studija

Uspešno završen Drugi susret učenika srednjih tehničkih škola Vojvodine

U prostorijama naše Škole, uz prisustvo 34 srednjoškolaca iz Bečeja, Ade, Kanjiže i Subotice, u pratnji svojih mentora, kao i direktorice Tehničke škole iz Bečeja, gospođe Svetlane Tašković i pomoćnika direktora Tehničke škole „Ivan Sarić“ iz Subotice, gospodina Emila Peića, održan je Drugi susret učenika srednjih tehničkih škola Vojvodine. Cilj ovog susreta je bila promocija naše Škole, kao i stvaranje prostora za druženje srednjoškolcima i kolegama iz Srednjih škola učesnika. U odnosu na prethodni, prvi susret, broj prijavljenih radova se skoro udvostručio, što ukazuje na opravdanost ulaganja napora i truda u cilju stvaranja mogućnosti prezentacije ideja naših srednjoškolaca. Na tome ćemo raditi i u narednom periodu. Posebno se zahvaljujemo našim sponzorima: Generalnom konzulatu Mađarske u Subotici, Nacionalnom savetu mađarske nacionalne manjine, Korporaciji Masterplast i firmi Biromarket na pomoći u organizovanju i finansiranju naše manifestacije.  Ovo takmičenje je omogućeno uz podršku Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt.