Szabadkai Diákliga

2022. június 4-én (szombaton) a szabadkai felsőoktatási intézmények diákjainak bajnoki versenyét a szabadkai „Prvomajska” sportpályákon rendezik meg a Tartományi Sport- és Ifjúsági Titkárság által finanszírozott „Szabadkai Diákliga” projekt keretében. A projektet a Pedagógus- és Edzőképző Szakképzési Főiskola sportosztálya valósítja meg a Szerbiai Sportszövetség, a Szabadkai Sport- és Ifjúsági Főosztály, a Szabadkai Sportszövetség, és a JKP Stadion Szabadka támogatásával.

A projekt keretében egy kosárlabda-bajnokság valósul meg öt szabadkai felsőoktatási intézmény között. A verseny szervezője díjakat is biztosít a legeredményesebb csapatok és egyének számára. Kérjük, hogy a szabadkai diáksport fejlesztése érdekében minimum egy csapat és maximum két csapat jelentkezésével szíveskedjenek részt venni az eseményen.

További információ az eseményről és a jelentkezési lap itt érhető el: LINK