Студентска лига Суботице

У Суботу 04.06.2022. године на спортским теренима „Првомајска“ у Суботици ће се одржати лига такмичење студената високошколских установа са територије Суботице, а у склопу пројекта финансираног од стране Покрајинског секретаријата за спорт и омладину, под називом „Студентска лига Суботице“. Пројекат реализује Департман за спорт Високе школе струковних студија за образовање васпитача и тренера уз подршку Спортског савеза Србије, Ресора за спорт и омладину града Суботице, Спортског савеза Суботице и ЈКП „Стадион“ Суботице.

У оквиру пројекта се реализује лига такмичења у баскету између пет високошколских установа са подручја Суботице. Организатор овог такмичења је обезбедио и адекватне награде за најуспешније екипе и појединце. Молимо вас да се одазовете овом позиву са пријавом минимум једне екипе, максимум две екипе за учешће, како би помогли у развоју студентског спортског живота.

Додатне информације и пријавни формулар су доступни на ЛИНКУ.