Visoka tehnička škola strukovnih studija

Studentska liga Subotice

U Subotu 04.06.2022. godine na sportskim terenima „Prvomajska“ u Subotici će se održati liga takmičenje studenata visokoškolskih ustanova sa teritorije Subotice, a u sklopu projekta finansiranog od strane Pokrajinskog sekretarijata za sport i omladinu, pod nazivom „Studentska liga Subotice“. Projekat realizuje Departman za sport Visoke škole strukovnih studija za obrazovanje vaspitača i trenera uz podršku Sportskog saveza Srbije, Resora za sport i omladinu grada Subotice, Sportskog saveza Subotice i JKP „Stadion“ Subotice.

U okviru projekta se realizuje liga takmičenja u basketu između pet visokoškolskih ustanova sa područja Subotice. Organizator ovog takmičenja je obezbedio i adekvatne nagrade za najuspešnije ekipe i pojedince. Molimo vas da se odazovete ovom pozivu sa prijavom minimum jedne ekipe, maksimum dve ekipe za učešće, kako bi pomogli u razvoju studentskog sportskog života.

Dodatne informacije i prijavni formular su dostupni na LINKU.