Újabb ösztöndíjak a Szabadkai Műszaki Szakfőiskola diákjai részére

A szabadkai Infostud vállalat idén is ösztöndíjakat osztott ki a Szabadkai Műszaki Szakfőiskola és a Szabadkai Közgazdasági Kar hallgatói számára azzal a szándékkal, hogy városunkban ígéretes környezetet teremtsenek a fiatalok fejlődéséhez és előrehaladásához.

Ezúttal, a Szabadkai Műszaki Szakfőiskola 10 hallgatója a következő egy évre havi 30 ezer dináros ösztöndíjban részesült, valamint szakmai gyakorlati lehetőséget kapott a vállalatnál a programozás, az adminisztrációs rendszerek, a termékfejlesztés-menedzsment és a digitális marketing területein.

Örülünk annak, hogy a szabadkai Infostud vállalat stratégiai partnerre talált intézményünkben. Ez azt jelzi, hogy az Iskolánk olyan mérnöki szakembereket képez ki, akik Szabadka és térség ipari fejlődésének alappilléreit képezik.

Ezúttal is gratulálunk ösztöndíjasainknak ehhez a szép sikerhez!

Ösztöndíjas hallgatóink:

• Programozás területén: Rackov Viktor, Milanković Ivona, Jelić Dragan, Birkaš Dalibor, Popara Nemanja, Zavišić Petar és Šefčić Mateja.
  • Termékfejlesztés-menedzsment területén: Keresztes Valentina és Morača Aleksandar.
  • Adminisztrációs rendszerek területén: Vidaković Hadnađ Nemanja