Visoka tehnička škola strukovnih studija Subotica

Pozovite nas +38124/655-201

Nove stipendije za naše studente

U želji da stvori perspektivno okruženje za razvoj i napredak mladih u našem gradu,  kao i svake godine, kompanija “Infostud” dodelila je stipendije studentima Visoke tehničke škole i Ekonomskog fakulteta u Subotici. Tako će 10 studenata VTŠ-a dobiti stipendije u iznosu od 30 hiljada dinara tokom 12 meseci, kao i praksu u kompaniji, iz oblasti programiranja, sistem administracije, menadžmenta razvoja proizvoda i digitalnog marketinga.

Drago nam je da je kompanija "Infostud" pronašla strateškog partnera u našoj ustanovi. Ovo je pokazatelj da naša Škola obučava inženjerski kadar koji predstavlja glavni nosilac razvoja industrije u Subotici i regionu. Našim stipendistima čestitamo na ovom lepom uspehu!

Za oblast programiranja: Viktor Rackov, Ivona Milanković, Dragan Jelić, Dalibor Birkaš, Nemanja Popara, Petar Zavišić i Mateja Šefčić.

Za oblast menadžment razvoja proizvoda: Valentina Keresteš i Aleksandar Morača

Za oblast sistem administracije: Nemanja Vidaković Hadnađ