Нове стипендије за наше студенте

У жељи да створи перспективно окружење за развој и напредак младих у нашем граду, као и сваке године, компанија “Инфостуд&рдqуо; доделила је стипендије студентима Високе техничке школе и Економског факултета у Суботици. Тако ће 10 студената ВТШ-а добити стипендије у износу од 30 хиљада динара током 12 месеци, као и праксу у компанији, из области програмирања, систем администрације, менаџмента развоја производа и дигиталног маркетинга.

Драго нам је да је компанија "Инфостуд" пронашла стратешког партнера у нашој установи. Ово је показатељ да наша Школа обучава инжењерски кадар који представља главни носилац развоја индустрије у Суботици и региону. Нашим стипендистима честитамо на овом лепом успеху!

За област програмирања: Виктор Рацков, Ивона Миланковић, Драган Јелић, Далибор Биркаш, Немања Попара, Петар Завишић и Матеја Шефчић.

За област менаџмент развоја производа: Валентина Керестеш и Александар Морача

За област систем администрације: Немања Видаковић Хаднађ