Újság a PUNTE projekttel kapcsolatban

Az Újvidéki Egyetem Magyar Tannyelvű Tanítóképző Kara november 3-4-én egy nemzetközi konferenciát szervezett Paradigmaváltás az oktatásban és a tudományban címmel. A konferencián a Szabadkai Műszaki Szakfőiskola tanárai is részt vettek. A konferencián egy előadást tartottak, amely a Poly-Universum játékkészlet alkalmazásának lehetőségét vizsgálja a Műszaki menedzsment szakos hallgatók oktatásában. A Szabadkai Műszaki Szakfőiskola a PUNTE projektben (Poly-Universe in Teacher Training Education, 2020-1-HU01-KA203-078810, Erasmus+ program, Stratégiai partnerségek a felsőoktatásban) való részvétellel szerezte meg a Poly-Universum játékkészlet használati jogát. A professzorok a konferenciát arra használták fel, hogy a konferencia többi résztvevőjével megismertessék a Poly-Universum játékkészletet.