Новости о ПУНТЕ пројекту

Учитељски факултет на мађарском наставном језику, Универзитета у Новом Саду је 3-4. новембра организовао међународну конференцију под насловом Промена парадигме у образовању и науци. Професори са Високе техничке школе струковних студија су на конференцији презентовали рад који проучава могућност примене Полиуниверзум сета играчака у образовању студената са смера Инжењерски менаџмент. Висока техничка школа струковних студија је стекла право коришћења Полиуниверзум сета играчака учествујући у ПУНТЕ пројекту, (Полy-Универсе ин Теацхер Траининг Едуцатион, 2020-1-ХУ01-КА203-078810, Ерасмус+ программе, Стратегиц Партнерсхипс фор хигхер едуцатион). Професори су конференцију искористили за упознавање осталих учесника конференције са Полиуниоверзум сета играчака.