Извештај о летњој школи ЕЛТЕ 2014

Овогодишња тема била је „Авантура у мобилном свету“. Сходно томе, слушали смо иновативна и занимљива предавања. Едукација је трајала од 9 до 12:15 сати и послеподне од 14 до 17:15 часова. После презентација, остатак дана смо проводили у разноврсним програмима који су били организовани за нас, или смо ми самостално израдили план за слободно време. У уторак смо посетили плесну школу, у среду Планетариум, а после планетаријума смо разгледали градом. Четвртком смо били у Парламенту, док смо у петак прошетали Ботаничким вртом. У суботу смо присуствовали церемонији доделе диплома, која је одржана на правном факултету ЕЛТЕ у скупштинској сали. Ту је такође било и свечано отварање у уторак. Врхунац је било путовање у Кечкемет. На „Пуста-олимпији“ смо постигли треће место, што нас је одушевило. Много смо научили, а последњег дана уручили су нам диплому о учешћу и кредитне поене.

Желимо да се захвалимо Високој техничкој школи струковних студија из Суботице што смо имали прилику да учествујемо на оваквом образовању, такође била нам част да представимо нашу институцију високог образовања.

Учествовали су:

• Бацса Р&оацуте;берт