Visoka tehnička škola strukovnih studija

Izveštaj o letnjoj školi ELTE 2014

Ovogodišnja tema bila je „Avantura u mobilnom svetu“. Shodno tome, slušali smo inovativna i zanimljiva predavanja. Edukacija je trajala od 9 do 12:15 sati i poslepodne od 14 do 17:15 časova. Posle prezentacija, ostatak dana smo provodili u raznovrsnim programima koji su bili organizovani za nas, ili smo mi samostalno izradili plan za slobodno vreme. U utorak smo posetili plesnu školu, u sredu Planetarium, a posle planetarijuma smo razgledali gradom. Četvrtkom smo bili u Parlamentu, dok smo u petak prošetali Botaničkim vrtom. U subotu smo prisustvovali ceremoniji dodele diploma, koja je održana na pravnom fakultetu ELTE u skupštinskoj sali. Tu je takođe bilo i svečano otvaranje u utorak. Vrhunac je bilo putovanje u Kečkemet. Na „Pusta-olimpiji“ smo postigli treće mesto, što nas je oduševilo. Mnogo smo naučili, a poslednjeg dana uručili su nam diplomu o učešću i kreditne poene.

Želimo da se zahvalimo Visokoj tehničkoj školi strukovnih studija iz Subotice što smo imali priliku da učestvujemo na ovakvom obrazovanju, takođe bila nam čast da predstavimo našu instituciju visokog obrazovanja.

Učestvovali su:

• Bacsa Róbert