Нове стипендије за наше студенте

Компанија Инфостуд доделила је нове стипендије студентима наше Школе и студентима економског факултета. Поред новчане стимулације у вредности од 144 хиљаде динара студенти имају и могућност обављања праксе у компанији током наредних годину дана, како би стекли практична знања неоходна за рад на тржишту.

Процес селекције подразумевао је решавање задатака и интервјуе. Ања Балажевић из одељена људских ресурса, навела је да је ове године пријављено највише кандитата до сада, а добитници стипендија са наше Школе су Јован Дакић и Андраш Тот.

Поздрављајући присутне, Бранислава Гајић Станојевић, директорка корпоративног развоја компаније, искористила је прилику да се захвали суботичким образовним установама Високој техничкој школи и Економском факултету на великој подршци, не само на овом, већ и на другим заједничким пројектма и честитала стипендистима на смелости да се пријаве, осврћући се и на своје студентске дане и значај оваквих признања.

Испред ВТШ присутнима се обратио проф. др Златко Човић, помоћник директора за односе са јавношћу и студентима, осврнувши се на дугогодишње стратешко партнерство са Инфостуд компанијом.

ЧЕСТИТАМО СТУДЕНТИМА!

хттпс://www.суботица.цом/вести/инфостуд-доделио-стипендије-студентима-високе-техницке-сколе-и-економског-факултета-ид36873.хтмл

хттп://yуецо.рс/додељене-стипендије/

хттп://www.твсуботица.цом/индеx.пхп?ц=вест&амп;вестид=7827&амп;слидер=офф&амп;лг=ср