Обавештење ЕВИДЕНЦИЈА ЛЕТЊЕГ СЕМЕСТРА

Семестар евидентирају сви активни студенти, који студирају по болоњском програму.

Евиденција летњег семестра траје од 30.05.2022. до 10.06.2022. године. (Након овог термина, евиденција семестра је могућа уз доплату дефинисану ценовником школе.)

Поступак:

1. Уплата трошкова евиденције семестра у износу од 1.000,00 рсд на рачун школе (изглед уплатнице, дефинисан је за сваког студента у сервису електронска реферада &ндасх; бројиндекса02) и уплата друге рате школарине.

2. Генерисање семестарског листа у сервису електронска реферада (опција Евиденција семестра) за све предмете који су слушани током семестра (без обзира на то да ли је стечен услов за полагање испита или не).

3. Оцењивање наставника електронским путем од 23.05.2022. до 03.06.2022. године (оцена се врши на интернету преко странице: хттпс://ереф.втс.су.ац.рс/ у мени-у "анкета".

За евиденцију семестра није неопходно лично присуство, један студент може одрадити за више студената, по следећим терминима:

1. ГОДИНА: 30. маја, 31. маја и 01. јуна 2022. год.
  2. ГОДИНА: 02. и 03. јуна 2022. год.
  3. ГОДИНА: од 06. до 09. јуна 2022. год.

У реферади предати одштампани и потписани семестрални лист и приложити индекс (није потребно имати све потписе али је потребно уписати све предмете које је студент слушао, статус предмета, ЕСПБ бодове и број часова у току године). Након електронске провере о извршеној уплати, преузетом семестралном листу, студентска реферада печатом у индексу потврђује да је семестар евидентиран.

Скрећемо пажњу студентима да се придржавају предвиђених датума.