Обновљена рачунарска лабораторија уз помоћ Еxецом Норда

Студенти Високе техничке школе у Суботици убудуће ће наставу похађати у модернизованој и реновираној рачунарској лабораторији, захваљујући компанији Еxецом Норд.

Директор Високе техничке школе Игор Ф&уумл;рстнер и директор компаније Еxецом Норд Бојан Ђурић су 12. децембра свечано отворили обновљену рачунарску лабораторију. Простор је сада окречен, опремљен обновљеним рачунарима, клима уређајима и новим завесама, у шта су имали прилику да се увере и присутни студенти, професори и представници медија.

Директор Еxецом Норда Бојан Ђурић рекао је да на овај начин компанија жели да се захвали Високој техничкој сарадњи у претходном периоду, те изразио наду да ће се та сарадња наставити и у будућности.
- Част нам је што смо међу партнерима Високе техничке школе, чији студенти чине значајан број наших запослених - рекао је Ђурић.

Заједно са софтвер девелопером Младеном Миланковићем, Ђурић је након свечаног отварања нове рачунарске лабораторије, одржао и кратко предавање о Еxецом Норду, током којег су студенти имали прилику да чују нешто више о могућностима за праксу и запослење у овој компанији.

хттп://www.твсуботица.цом/индеx.пхп?ц=вест&амп;вестид=5764&амп;слидер=офф&амп;лг=ср
хттпс://паннонртв.цом/роваток/вести-на-српском/осавремењава-се-виса-техницка-скола-у-суботици
хттпс://паннонртв.цом/роваток/тарсадалом/сзамитогепес-лаборрал-бовулт-сзабадкаи-мусзаки-сзакфоискола
хттп://yуецо.рс/на-високој-техницкој-сколи-отворена-модерна-рацунарска-лабораторија/