Одржан је Свечани пријем студената прве године

У петак 22. септембра 2023. године одржан је Свечани пријем бруцоша на Високој техничкој школи струковних студија у Суботици. Свечаном пријему је присуствовао градоначелник Суботице господин Стеван Бакић. Поред њега на пријему су били присутни представници високообразовних установа из Суботице, представници средњих школа из Суботице, Сомбора и Аде, представници националних савета као и партнери из компанија и организација са којима ВТШ успешно сарађује.

Присутнима на свечаности су се обратили и бруцошима пожелели добродошлицу и успех у студирању директор Високе техничке школе струковних студија проф. др Игор Ф&уумл;рстнер, градоначелник Суботице Стеван Бакић, помоћник директора за односе са јавношћу и студентима проф. др Златко Човић, координатор за међународну сарадњу проф. др Ливиа Седмина и представници Студентског парламента Мате Поздер и Лорета Форго.

Свечаност је почела химном „Боже правде“ и студентском химном „Гаудемус игитур“ које је извела наша реномирана певачица Бојана Стаменов. Након што је 64. генерација студената Високе техничке школе струковних студија у Суботици положила заклетву на српском и мађарском језику, Бојана Стаменов је отпевала и песму „Wе Аре тхе цхампионс“ од групе „Qуеен“.

хттп://суботица.рс/индеx/паге/лг/цп/ид/15991

хттпс://паннонртв.цом/роваток/тарсадалом/тобб-минт-220-кездик-мег-танулманyаикат-сзабадкаи-мусзаки-сзакфоисколан?фбцлид=ИwАР0аwиТХлИСмнx8СкqкwПк7Трм6qДОиОм1_КцСС1мЕсЦН9гXqХ7WwДефУ54

хттпс://yуецо.рс/одрзан-свецани-пријем-студената-високе-техницке-сколе-струковних-студија/

хттпс://војводинаузиво.рс/суботица-свецани-пријем-бруцоса-на-високој-техницкој-сколи-струковних-студија/