Пријаве за престижно студентско такмичење БизКод7

Драги студенти,

У периоду од 13. до 26. фебруара имате могућност да оформите свој тим и пријавите се на престижно студентско такмичење у форми хакатона: БизКод7.

Такмичење је намењено студентима друге, треће и четврте године као и мастер студија са Економског факултета у Суботици и Високе техничке школе струковних студија у Суботици.

Састоји из два дела; биз и код и функционише по принципу решавања задатог проблема, где ће се такмичари у периоду од 24 часа надметати у проналаску најбољег решења. Очекује се да студенти покажу креативост, иновативност, вештину комуникације, тимски и такмичарски дух, као и склоност ка самосталном истраживању. Тим треба да чине четири члана, а сваком тиму организатор ће доделити ментора.

Након завршетка 24 часа и краћег предаха, тимови презентују своје идејно решење стручном жирију који ће одабрати победнике. За најбоље тимове обезбедили смо награде, а верујемо да ће сваки учесник са такмичења понети знање и ново искуство.

Такмичење у организацији Инспира групе у сарадњи са ВТШ - ом и ЕФ планирано је за 18. и 19. март, у просторијама Инспира групе (некада Инфостуд групе), у хотелу Галерија у Суботици.

Формулар за пријаве као и више информација можете пронаћи на сајту www.бизкод.рс.