Visoka tehnička škola strukovnih studija

Prijave za prestižno studentsko takmičenje BizKod7

Dragi studenti,

U periodu od 13. do 26. februara imate mogućnost da oformite svoj tim i prijavite se na prestižno studentsko takmičenje u formi hakatona: BizKod7.

Takmičenje je namenjeno studentima druge, treće i četvrte godine kao i master studija sa Ekonomskog fakulteta u Subotici i Visoke tehničke škole strukovnih studija u Subotici.

Sastoji iz dva dela; biz i kod i funkcioniše po principu rešavanja zadatog problema, gde će se takmičari u periodu od 24 časa nadmetati u pronalasku najboljeg rešenja. Očekuje se da studenti pokažu kreativost, inovativnost, veštinu komunikacije, timski i takmičarski duh, kao i sklonost ka samostalnom istraživanju. Tim treba da čine četiri člana, a svakom timu organizator će dodeliti mentora.

Nakon završetka 24 časa i kraćeg predaha, timovi prezentuju svoje idejno rešenje stručnom žiriju koji će odabrati pobednike. Za najbolje timove obezbedili smo nagrade, a verujemo da će svaki učesnik sa takmičenja poneti znanje i novo iskustvo.

Takmičenje u organizaciji Inspira grupe u saradnji sa VTŠ - om i EF planirano je za 18. i 19. mart, u prostorijama Inspira grupe (nekada Infostud grupe), u hotelu Galerija u Subotici.

Formular za prijave kao i više informacija možete pronaći na sajtu www.bizkod.rs.