Трећи Сусрет ученика средњих техничких школа Војводине

У оквиру манифестације 32 ученика техничких средњих школа из Аде, Кањиже, Бечеја и Суботице, су своје радове приказали у форми презентација, а неки учесници и изложећи своје експонате. Теме су биле са поља техничких наука, које се могу учити код нас на високошколском нивоу , тј. са поља Машинства, Информатике, Мехатронике и Електротехнике.

Радове је оцењивао жири састављен од професора ВТШ: Ф&уумл;рстнер Игор, Човић Златко, Немеди Имре, Шанта Роберт, Шимон Јанош и Пап Золтан, док је са њима радио и наш бивши студент, инжењер Силвестер Кокаи из компаније Инфостуд.

Радови су били веома успешни, израђени на високом нивоу, што се види из резултата: сви ученици су награђени вредним поклон пакетима наших спонзора, док је 12 ученика добило и додатне награде као и ваучер наше Установе у вредности од 10.000 динара, који могу користити при уплати уписа на ВТШ. Захваљујући спонзорима ни ментори ученика нису остали празних руку &ндасх; поред Захвалнице и они су добили поклон пакете и по један шампањац.

Велико Хвала нашим драгим спонзорима: Генералном конзулату Мађарске у Суботици (генерални спонзор), компанијама Мастерпласт, Инфостуд и Цим Гас, као и Јавно комуналном предузећу Суботица гас за свесрдну и великодушну помоћ. Захвални смо и Националном савету мађарске националне мањине за подршку у логистици при организовању сад већ традиционалне манифестације.

Видимо се догодине у исто време и на истом месту!