Учешће наших студената на тродневном едукативном семинару

На Палићу у студентском одмаралишту одржан је тродневни едукативни семинар Дигиталне компетенције и потребе тржишта у 2022. години на којем су били присутни и наши студенти. Они су позвани као гости од стране парламента ВТШ из Новог Сада.

Студенти су одслушали 3 предавања:
1. Значај дуалног образовања - Владимир Поповић
2. БОСХ - Драгана Гарић
3. Планирај, уради, делуј - Владислав Ћосић

Прво предавање је било сажето предавање о увођењу дуалног образовања на високошколским установама. На наредна два предавања главно питање је било шта након студија, како студенти да квалитетно направе ЛинкедИн профил, коме да се обрате, како да организују своје обавезе и како да успеју у својој даљој каријери..
Студенти су могли да постављају питања предавачима, а било је корисно и занимљиво чути мишљења већ запослених људи у струци.

Осим едукативног дела овог семинара, организован је и друштвени програм. Студенти су имали прилику да упознају младе људе из различитих градова. Свако вече је било организовано дружење на Мајкином салашу, а провод је био сјајан.

Семинару су присуствовали:

- Ксенија Дистл
- Страхиња Мирковић
- Александар Стефановић
- Растко Ђуровић
- Сара Човић
- Небојша Шипош

Наши студенти се надају да ће чешће присуствовати оваквим догађајима!