Упутство за евиденцију Летњег семестра 2020. године

Евиденција семестра траје од 03.06.2020. до 10.06.2020. године. (Након овог термина, евиденција семестра је могућа уз доплату дефинисану ценовником школе.)

Поступак:

1. Уплата трошкова евиденције семестра у износу од 1000.00 рсд на рачун школе (изглед уплатнице, дефинисан је за сваког студента у сервису електронска реферада &ндасх; бројиндекса02).

2. Генерисање семестарског листа у сервису електронска реферада (опција Евиденција семестра) за све предмете који су слушани током семестра (без обзира на то да ли је стечен услов за полагање испита или не).

3. Оцењивање наставника електронским путем од 02.06.2020. до 10.06.2020. године (оцена се врши на интернету преко странице: хттпс://ереф.втс.су.ац.рс/ у мени-у "анкета".

4. Одштампани и потписани семестарски лист скенирати и послати на следећи е-маил: евиденција.семестра@втс.су.ац.рс.

5. Након електронске провере о извршеној уплати, преузетом семестарском листу, студентска реферада у сервису електронска реферада потврђује да је семестар евидентиран.