Visoka tehnička škola strukovnih studija

Felhívás a 29. Kandó Nyári Egyetemre Székesfehérvárott

Tisztelt Kolleginák és Kollégák!
A mellékelt plakátot az idén is Székesfehérvárról, az Óbudai Egyetem Alba Regia Karátó kaptuk. Az idei esztendőben immáron 29. alkalommal szervezik meg a Kandó Nyári Egyetemet július 7-e és 15-e között.

Akik már jártak közülünk az elmúlt évek során e „jó buliban”, azok tudják, hogy nem
elvesztegetett idő a részvétel.

Az idén is segíteni szeretnék minden érdeklődőnek, hogy első kézből tájékozódhasson a részletek felől.

Ezért csütörtökön, június 7-én 11 órai kezdettel mindenkit szeretettel várok az A2-es előadóba, ahol minden felmerülő kérdésre válaszolok, és „mesélek” az elmúlt évek szép emlékeiről e Nyári Egyetem kapcsán.

Külön szeretettel várom azokat, akik már jártak Székesfehérvárott a Nyári Egyetemen, hogy osszák meg velünk tapasztalataikat, tegyék közkinccsé véleményüket, idézzék fel emlékeiket.

Szeretettel várok mindenkit, tehát csütörtökön, június 7-én az A2-es előadóba!

Némedi Imre