Visoka tehnička škola strukovnih studija

Obaveštenje

Semestar evidentiraju svi aktivni studenti, koji studiraju po bolonjskom programu.

Evidencija semestra traje od 03.01.2022. do 14.01.2022. godine. (Nakon ovog termina, evidencija semestra je moguća uz doplatu definisanu cenovnikom škole.)

Postupak:

1. Uplata troškova evidencije semestra u iznosu od 1.000,00  rsd na račun škole (izgled uplatnice, definisan je za svakog studenta u servisu elektronska referada – brojindeksa02) i uplata druge rate školarine.

2. Generisanje semestarskog lista u servisu elektronska referada (opcija Evidencija semestra) za sve predmete koji su slušani tokom semestra (bez obzira na to da li je stečen uslov za polaganje ispita ili ne).

3. Ocenjivanje nastavnika elektronskim putem od 03.01.2022. do 14.01.2022. godine (ocena se vrši na internetu preko stranice: https://eref.vts.su.ac.rs/ u meni-u "anketa".

Evidenciju semestra je moguće obaviti  elektronskim putem, ili lično u referadi.

Elektronskim putem: student treba odštampani i potpisani semestralni list da  skenira i pošalje na sledeći e-mail: evidencija.semestra@vts.su.ac.rs

Lično: u referadi predati odštampani i potpisani semestralni list i priložiti indeks (nije potrebno imati sve potpise ali je potrebno upisati sve predmete koje je student slušao, status predmeta, ESPB bodove i broj časova u toku godine).  Nakon elektronske provere o izvršenoj uplati, preuzetom semestralnom listu, studentska referada pečatom u indeksu potvrđuje da je semestar evidentiran.

Skrećemo pažnju studentima, koji će elektronskim putem obaviti evidenciju, da tokom letnjeg semestra jednom prilikom treba da se jave u referadi zbog  upisa letnjeg semestra u indeks.