Visoka tehnička škola strukovnih studija

Online konsultacije za maturante

Visoka tehnička škola strukovnih studija u Subotici će, počevši od 1. februara, tokom februara i marta meseca, svakog ponedeljka organizovati onlajn konsultacije za sve zainteresovane maturante. Tokom ovih konsultacija, profesori VTŠ-a i predstavnici Studentskog parlamenta, uživo će odgovarati na sva pitanja koja budu postavljena. Onlajn konsultacije će biti od 13:00-13:30 na srpskom i od 13:30-14:00 na mađarskom jeziku. Ukoliko bude bilo potrebno, konsultacije će se nastaviti i tokom narednih meseci.

Za buduće studente, pokrenut je servis za onlajn pripremu za polaganje prijemnog ispita. Informacije o studijskim programima i ovom servisu možete dobiti na inzenjer.info i zvaničnom sajtu škole.