Visoka tehnička škola strukovnih studija

Radionica „Mentorstvo u srcu“

Visoka tehnička škola strukovnih studija u saradnji  sa kompanijom Continental organizuju radionicu „Mentorstvo u srcu“ za studente završnih godina osnovnih i specijalističkih strukovnih studija, kao i za one koji su nedavno diplomirali. Radionica „Mentorstvo u srcu“ održaće se 26. marta sa početkom od 12 časova u prostorijama kompanije Continental (Batinska 94, Industrijska zona Mali Bajmok).

Cilj radionice je da se osnaže mladi prilikom potrage za mentorom, da saznaju kako mentorstvo može biti uspešno i na koji način mogu iz mentorskog odnosa izvući maksimum i kako da budu izvrsni u željenoj oblasti.

Pozivaju se zainteresovani za radionicu, da se prijave do 22. marta putem mail adrese tanja.bozic@fluid.contitech.rs

Prijavljeni će biti obavešteni o statusu svoje prijave putem mejla uz koju će dobiti i detaljnu agendu radionice.

Broj mesta je ograničen!