Visoka tehnička škola strukovnih studija

Explore your career

AIESEC organizacija poziva sve studente, od prve godine pa sve do masteraša, da posete naš sajt aiesec.org gde se nalaze razne stručne i volonterske prakse u inostranstvu po vrlo maloj ceni!

Zašto baš AIESEC praksa? Zato što imaš podršku od strane AIESEC-a, tvog menadžera, tokom celog procesa apliciranja, ali ono najvažnije, kad odeš na praksu u inostranstvo imaš podršku AIESEC-a te zemlje koji će te dočekati tamo i biti uz tebe tokom trajanja prakse!

Takođe, imaćeš bogat CV! Posle završene prakse, kad se vratiš u Srbiju, definitivno ćeš imati stavku koja te izdvaja od mnogih kandidata i donećeš nova znanja i iskustva u bilo kojoj firmi u kojoj želiš da se zaposliš!

Multikulturalnost, kao jedna od najlepših benefita naših praksi. Upoznaćeš drugu kulturu, drugu državu, probati razna jela, posetiti turistička mesta itd, a ono najvažnije imaćeš puno poznanstva i ličnih kontakta čak iz druge države!

Ne čekaj svoju priliku, 2022. svima mnogo donosi, te će ti naša praksa upotpuniti godinu sa jednim prelepim iskustvom!

Na našem sajtu, aiesec.org imaš opciju da napraviš profil. Kad napraviš profil, neko iz AIESEC organizacije će te kontaktirati za 24h za jedan sastanak kako bi te što bolje upoznao i pronašao praksu idealnu baš za tebe!

Ukoliko imaš neka pitanja, slobodno me kontaktiraj putem mejla nikoleta.molnar2@aiesec.net ili broja telefona 0628512304.

Detaljnije informacije: dokument