Visoka tehnička škola strukovnih studija Subotica

Pozovite nas +38124/655-201

Uputstvo za evidenciju letnjeg semestra 2019. godine

Semestar evidentiraju svi aktivni studenti, koji studiraju po bolonjskom programu.

Evidencija semestra traje od 03.06.2019. do 07.06.2019. godine. (Nakon ovog termina, evidencija semestra je moguća uz doplatu definisanu cenovnikom škole.)

Postupak:

1.     Uplata troškova evidencije semestra u iznosu od 1000.00rsd na račun škole (izgled uplatnice, definisan je za svakog studenta u servisu elektronska referada – brojindeksa02).

2.     Kupovina semestarskog lista u bilo kojoj knjižari, u koji se upisuju svi predmeti koji su slušani tokom semestra (bez obzira na to da li je stečen uslov za polaganje ispita ili ne).

3.     Anketa o profesorima,upitnik za vrednovanje rada škole i ocena rada smera elektronskim putem, koje je omogućeno od. 28.05.2019. godine do 20.06.2019. godine (ocena se vrši na internetu preko stranice: https://eref.vts.su.ac.rs/ u meni-u "anketa".

4.     U referadi predati popunjeni semestarski list, odnosno priložiti indeks (nije potrebno imati sve potpise ali je potrebno upisati sve predmete + stud. godinu, status predmeta, ESPB bodove i broj časova u toku godine).

5.     Nakon elektronske provere o izvršenoj uplati, preuzetom semestarskom listu, studentska referada pečatom u indeksu potvrđuje da je semestar evidentiran.