Visoka tehnička škola strukovnih studija

Uputstvo za evidenciju zimskog semestra

1.     Uplata troškova evidencije semestra u iznosu od 1000.00rsd na račun škole (izgled uplatnice, definisan je za svakog studenta u servisu elektronska referada – brojindeksa02). Uplatu izvršiti tokom ove nedelje, ukoliko se semestar želi evidentirati sledeće nedelje, ili tokom sledeće nedelje, ukoliko se semestar želi evidentirati za dve nedelje, a najkasnije do 03.02.2011. godine (provera uplate se vrši elektronski, a uplate se u sistemu registruju ponedeljkom za prethodnu nedelju).

2.     Kupovina semestarskog lista u bilo kojoj knjižari, u koji se upisuju svi predmeti koji su slušani tokom zimskog semestra (bez obzira na to da li je stečen uslov za polaganje ispita ili ne)

3.     Ocenjivanje nastavnika elektronskim putem, koje je omogućeno od 26.01.2011. godine do 10.02.2011. godine (ocena se vrši na internetu preko stranice: https://eref.vts.su.ac.rs/anketa/. Da bi se pristupilo ocenjivanju, potrebno je u prostoriji 303a zatražiti pristupni kod. Nakon izvršenog ocenjivanja, potrebno je uz dobijeni kod upisati dodatni kod koji sistem vraća nakon ocenjivanja.

4.     Na šalteru studentske referade predati popunjeni semestarski list i predočiti dokaz o izvršenoj oceni nastavnika, odnosno priložiti indeks (nije potrebno imati sve potpise).

5.     Nakon elektronske provere o izvršenoj uplati, preuzetom semestarskom listu, uvida u izvršenoj oceni nastavnika, studentska referada pečatom u indeksu potvrđuje da je semestar evidentiran.