UPISBEÍRATKOZÁS 2015
 

Szolgáltatások »

A mi projekteink »

Partnerek »

Egységes ranglista - 1. jelentkezési vizsgaidőszak

Egységes ranglista a hallgatók beiratkozásához a 2015/2016-os tanévre itt letölthető.

2015.07.02.

ÁTJELENTKEZÉSI LEHETŐSÉG MÁS FELSŐOKTATÁSI INTÉZMÉNYEKBŐL

Értesítünk minden leendő hallgatót, aki más Felsőoktatási intézményben felvételizett a 2015/2016-ös iskolaévre matematikából, számítástechnikából vagy általános műveltségből, hogy lehetősége van az elért eredményekkel a Szabadkai Műszaki Szakfőiskola szabad helyeire pályázni (állami költségvetésre és önfinanszirozási státusra is). 

A pályázók jelentkezéskor a Főiskolán beszerezhető bejelentkezésí űrlap mellett a következő okmányok másolatát kötelesek benyújtani – az eredeti  példány felmutatásával:


- igazolást a másik Főiskolai intézményben elért felvételi eredményekről,

- letett záró illetve érettségi vizsgáról szóló oklevelet,

- az elvégzett középiskola minden tanévének bizonyítványát,

- születési anyakönyvi kivonatot.

Kontakt telefon: /024/655-229, Tanulmányi osztály

2015.06.26.

PÁLYÁZAT 2015/2016

A pályázati felhívás a hallgatók beiratkozására az alapfokú és specializációs szakképzés tanulmányi programjaira a 2015/2016-os tanévben ITT megtekinthető

2015.06.09.

Az oktatók, iskola és a tanulmányi program kötelező osztályzása

Az oktatók, iskola és a tanulmányi program osztályzása elektronikus úton KÖTELEZŐ. A szolgáltatás 2015.05.29. és 2015.06.05. között érhető el. Az osztályozást a következő címen lehet elvégezni: https://eref.vts.su.ac.rs/ a "kérdőívek" menüben.

2015.05.29.

Utasítás a nyári szemeszter bejegyzéséhez

A szemesztert minden hallgató jegyzi, kivéve az ekvivalenciát végzőket és az abszolvenseket.

A szemeszterbejegyzés 2015.06.08-tól 2015.06.19-ig tart. (Az adott időpont után, a szemeszterbejegyzés pótdíj befizetéssel lehetséges, az árjegyzék szerint.)

A bejegyzés folyamata a következő:

2015.05.29.

Tanítás - specializáció - nyári szemeszter

Raspored nastave:

  1. dr Odri Peter
    Predmet: Ugnježdena robotika
    Prostorija: 406
    Petak od 10. do 14. časa (8., 15, 22., 29. maj)
    Ukupno 20 časova.
  2. dr Firstner Igor i dr Gogolak Laslo (dele po pola)
    Predmet: Projektovanje namenskih mehatronskih sistema
    Prostorija: 107
    Petak od 8. do 12. časa (13., 20. mart, 24. april), od 7. do 8. časa 17. april, 7. čas (24. april, 27. april, 04. maj).
    Ukupno 20 časova (10+10).
  3. dr Nemedi Imre
    Predmet: Nekonvencionalne tehnologije i uređaji
    Prostorija: 105
    Subota od 2. do 6. časa (9., 16., 23., 30. maj)
    Ukupno 20 časova.

2015.03.09.